החלפת ארון חשמל היא עבודה למקצוענים

 
א.ד שמש שירותי חשמל מתמחה בתחום
ומבצעת עבודה קפדנית ומדויקת תוך שמירה
על כל תקנות הבטיחות.
לפרטים ולהזמנת חשמלאי מוסמך חייגו עכשיו 072-3223895 ונשמח לעמוד לשירותכם.

קצת רקע

ארון חשמל הוא המתקן האחראי על הולכת זרם החשמל במקום בו הוא מותקן. יש כאלה המותקנים במרכז הבניין ומוליכים את הזרם לכל אחת מהדירות, ויש כאלה המותקנים בדירות עצמן ואחראיים על הזרם המגיע לכל נקודת חשמל בדירה. משמעות הדבר היא, שבכל מתקן כזה עובר מתח חשמלי גבוה מאוד, ולכן הוא מהווה סכנה לכל מי שאינו בקיא ברזי הטיפול בו.

מתי צריך לבצע החלפת ארון חשמל?

בגלל רגישותו הרבה של המתקן, חשוב מאוד לוודא באופן שוטף שהוא פועל באופן תקין. אם מגלים שהוא שבור או בלוי, חובה להזמין חשמלאי מוסמך המתמחה בתחום על מנת שיתקן אותו או יבצע החלפה – על פי מידת הנזק שנגרם.

חשוב לזכור כי אם במתקן יש חוטים חשופים – הדבר מהווה סכנה ברורה ומיידית, בראש ובראשונה לילדים אבל לא רק להם. הטיפול במתקן זה חייב להיעשות רק על ידי איש מקצוע מומחה, אשר ידאג לבצע את ההחלפה בזהירות המרבית, יתקין ארון חדש ויוודא שכל המערכות פועלות כשורה.

סוגים שונים של מתקנים

חשוב לדעת, כי יש מספר סוגים של ארונות חשמל, בהם כאלה מעץ וכאלה ממתכת. כיום ברוב המקומות מתקינים ארונות מתכת, גם בזכות עמידותה הגבוהה יותר בפני שריפות וגם בזכות העובדה שהיא לא מתבלה כמו העץ.

א.ד שמש לשירותכם

אם המתקן שמותקן בבניין או בדירה שלכם צריך החלפה, חשמלאי מוסמך מטעם חברתנו יוכל לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי הארון המתאים ביותר לצרכים שלכם, ולבצע החלפה של הישן בחדש על יכל כללי הבטיחות הדרושים.

לפרטים נוספים ולהזמנת החלפת ארון חשמל חייגו עכשיו 072-3223895
ואנחנו כבר בדרך אליכם.