הכנה לביקורת חשמל

 
באילו מצבים ומועדים הבית או העסק שלנו צריכים לעבור ביקורת חשמל?
ביקורת החשמל היא בדיקה שעלינו לבצע בבית שלנו ובעסק שלנו במספר מצבים, שסביר להניח כי כל אחד ואחד מאתנו עובר אחד מהם לפחות פעם אחת. הדוגמה הראשונה היא כאשר אנחנו מסיימים לבנות ועלינו לבצע ביקורת חשמל של חברת החשמל ושל מכבי האש שתאשר את המבנה למגורים.

ביקורת דומה נחוצה גם כאשר אנחנו משפצים את הדירה ואת מערכת החשמל, כמו לדוגמה במעבר לחיבור תלת פאזי. גם כאשר מחברים לנו מחדש מונה חשמל לאחר ניתוקו יש לבצע ביקורת של חברת החשמל. ביקורת אפשרית נוספת היא זו של חברות הביטוח, שבודקות את מערכת החשמל הביתית שלנו בכדי לוודא שזו עומדת בסטנדרטים הבטיחותיים ההכרחיים לביטוח הדירה או העסק.
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 
שיחת חינם

עמידה בכל הסטנדרטים של בדיקת החשמל

  • עמידה בביקורת החשמל – למרות שלכאורה לא נדמה כאילו הדבר מסובך כל כך, לעתים קרובות בדיקת החשמל היא לא פשוטה כל כך למעבר. ישנן די הרבה דקויות ספציפיות שרלוונטיות הן לחברת החשמל, הן למכבי האש והן לחברות הביטוח, ובכדי לעמוד בכל הדקויות האלה יש לפנות לשירות מקצועי של חשמלאים ברמה הגבוהה ביותר, שירות שיבטיח לנו את העמידה בכל הסטנדרטים הן למעבר הבדיקה והן עבור בטיחות שגרת היום יום שלנו.

  • א.ד שמש – השירות של א.ד שמש שרותי חשמל בע"מ הוא שירות החשמל המקיף ביותר אליו תוכלו לפנות. אנחנו נבצע עבורכם לא רק את כלל התיקונים והעבודות שנחוצות למערכת החשמל שלכם, אלא גם נכין את הבית או העסק שלכם בצורה הטובה ביותר לביקורת החשמל, בעבודה אחראית ורב שלבית לפי הסטנדרטים המחמירים ביותר של הבטיחות שלכם.

פנו אלינו ותקבלו את הייעוץ והביצוע המקצועיים ביותר

כשאתם פונים לשירות של א.ד שמש שרותי חשמל בע"מ אתם פונים לשירות המקיף והאיכותי ביותר בכל הנוגע לעבודות חשמל מכל סוג – כולל, כמובן, הכנה לביקורת החשמל של חברת החשמל, חברות הביטוח או מכבי האש, כל בדיקה בעתה.