האם צריך לשנות ולתקן את ארון החשמל אצלכם?

 
התפקיד של ארון החשמל בכל מבנה שהוא, הוא בעצם להיות הבקר הראשי של כל תשתית החשמל בתוכו. לוח החשמל הוא ששולח את הפקודה, והוא החוליה המקשרת בין התשתית של חברת החשמל, לתשתית במבנה שלכם.

אם בזמן האחרון אתם שמים לב שיש לכם יותר קצרים וניתוקים מהחשמל, וכי לוח החשמל פשוט לא עומד בעומס - צרו קשר כבר עכשיו עם א.ד שמש. אנו נספק לכם שירות מיוחד של חיווט לוחות חשמל מחדש, לטובת תיקון והרחבה שלו, והתאמה למצב החדש.
 
שירות 24 שעות ביממה
 
 

כאשר אתם זקוקים לחשמלאי 24 שעות ביממה...

 
שיחת חינם
 

מה מהות החיווט וכיצד זה מסייע?

משמעות החיווט - הרעיון מאחורי חיווט לוחות חשמל הוא פשוט למדי - זה בעצם לבצע את כלל החיבורים וההתקנות בתוך לוח החשמל. חיווט מתאים של לוח החשמל, בעצם מספק לכם את תשתית החשמל הנדרשת בדיוק בהתאם לעומס שיש על לוח החשמל, וכמובן שנדרש לכך ידע וניסיון הולם, כשל חברה מקצועית כמו א.ד שמש.

מה הקשר בין חיווט לעומס יתר? - לעתים קרובות יש קשר הדוק מאד בין בעיות בעומס יתר בתשתית החשמל, לבין הצורך לבצע חיווט לוחות חשמל מחדש. הסיבה לכך היא שהדרך להתגבר על העומס, היא פשוט לתכנן מחדש ולתקן את לוח החשמל.

באמצעות חיווט מתאים, אפשר בעצם לספק פתרון הולם לעומס, ולתכנן את לוח החשמל מחדש כך שיעמוד בעומס ובהספקי החשמל הנדרשים. זוהי כמובן עבדוה שדורשת מיומנות גבוהה מאד, זהירות רבה, והסמכה מקצועית.

הרחבה בהתאם לצורך - לחברת א.ד שמש ניסיון רב לא רק בביצוע כללי של חיווט לוחות חשמל, אלא בביצוע חיווט בהתאם מדויק לצרכים שלכם. ההרחבה היא בהתאם לסוג העומס על מערכת החשמל במבנה שלכם - אנו מבדילים כמובן בין חיווט בלוח חשמל במבני מגורים, לבין חיווט בלוחות חשמל שנמצאים במפעלים - שם העומס הוא גבוה הרבה יותר, ולכן השירות הוא אישי ובהתאם לצורך.

זקוקים לחיווט מחדש ללוח?

על מנת שתיהנו מהשירות המקצועי והמתקדם שלנו, צרו אתנו קשר כבר בדקות הקרובות - דרך אתר האינטרנט שלנו, או דרך מספר הטלפון 072-3223895.