חשמלאי למי, למה ומתי?

 
אם יש קצר שאתם לא מצליחים להתגבר עליו כשאתם מרימים את הנתיך (פיוז) בלוח החשמל, אם אתם מעוניינים להגדיל את הזרם החשמלי בבית או בעסק או אם אתם רוצים להתקין בגינה תאורת גן חדשה וינעימה – אתם זקוקים לשירותי חשמלאי מקצועי.

חשמלאי מקצועי - חשוב להקפיד

כאשר מדובר בהזמנת בעל מקצוע כמו חשמלאי, חשוב מאוד לוודא שבעל המקצוע שאיתו אתם מדברים אכן מוסמך לבצע את סוג העבודה הדרושה, משום שלא כל חשמלאי יכול לבצע כל עבודה.

החשמלאים שיכולים לבצע תיקוני חשמל ביתיים הינם:
  • חשמלאי מעשי – מוסמך לבצע עבודות במתח נמוך עד 40 אמפר.
  • חשמלאי מוסמך – מוסמך לבצע עבודות חשמל וכן לערוך תוכניות חשמל של עד 80X3.
  • חשמלאי ראשי – מוסמך לבצע את כל עבודות החשמל וכן לערוך תוכניות חשמל של עד 250X3 אמפר.
אם אתם זקוקים לביצוע עבודות מורכבות יותר, כגון עבודות חשמל במפעלי תעשייה וכד', סביר להניח שתזדקקו לשירותיהם של חשמלאים בכירים יותר שיש להם תואר נוסף, כגון חשמלאי-טכנאי, חשמלאי הנדסאי, חשמלאי מהנדס ועוד. באותו הקשר חשוב לדעת גם, שחשמלאי-עוזר אינו מורשה לעבוד לבד והוא יכול לסייע לחשמלאי מעשי או לחשמלאי מוסמך בביצוע עבודות, אולם לא לבצע אותן ללא פיקוח.

בגלל העובדה שכל חשמלאי רשאי לבצע עבודות אחרות, חשוב לברר עם אותו בעל מקצוע שאליו פניתם, אם הוא מוסמך לבצע את העבודה הנדרשת. זאת כדי שתוכלו להיות בטוחים, שהעבודה מתבצעת בצורה נאותה ותוך שמירה על הביטחון שלכם (ושל איש המקצוע עצמו).

איך בוחרים חשמלאי?

כמובן שהדרך הבטוחה והטובה ביותר לבחור חשמלאי היא להסתמך על המלצות של קרובים ושל מכרים. אולם, גם אם אין בידיכם המלצות שכאלה, אם תסתמכו על פרמטרים כגון ותק, ניסיון, אחריות על העבודה ועל החלקים וכמובן – זמינות בשעה היעודה, סביר מאוד להניח שתזכו לקבל שירות מקצועי שבהחלט אפשר לסמוך עליו.

צריכים חשמלאי? א.ד שמש לשירותכם!

א.ד שמש מספקת שירותי חשמלאים הניתנים על ידי חשמלאים מוסמכים ומנוסים, אשר ישמחו להיות לכם לעזר ולבצע כל עבודת חשמל על הצד הטוב ביותר. החשמלאים שלנו זמינים לתיקוני קצרים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, וערוכים לבצע פרויקטים בכל היקף בתחום החשמל בפיקוח מלא.

בין עבודותינו: הקמת תשתיות חשמל, התקנת גופי תאורה, התקנה ותיקון של לוחות חשמל, פתרון בעיות עומס, ביצוע בדיקות תקינות עבור ביקורת חברת החשמל ועוד.

לקבלת מידע נוסף על שירותי החברה ולהזמנת חשמלאי שיגיע במהירות – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם – באחריות.