קצרים הארקות ונקודות כוח

 
כולנו נתקלנו בכך במהלך חיינו - אנו מנסים להפעיל מכשיר חשמלי, ולפתע כל החשמל בדירה מפסיק לעבוד. תופעת הקצר היא תופעה מוכרת, אבל לרוב זה נובע כידוע, ממכשירים בעיתיים. אולם, יש מקרים שבהם, מדובר בעצם על בעיה תשתית שצריך לבחור. בעיה אחרת שקיימת לעתים היא כאשר ברור שההארקה בנקודות החשמל לא פועלת כראוי, והדבר פוגע בביטחון בשימוש במכשירי חשמל. בכל המקרים הללו, הפתרון הטוב ביותר הוא ליצור קשר עם חשמלאי אשר יבצע התקנת נקודות כוח ותיקון לנקודות קיימות.

 
שירות 24 שעות ביממה
 
 

כאשר אתם זקוקים לחשמלאי 24 שעות ביממה...

 
שיחת חינם
 

כיצד ההתקנה והתיקון יכולים לסייע?

פחות עומס על נקודה - אחת הבעיות בל מה שנוגע לקצרים והארקות היא, שיש לעתים עומס על נקודת כוח אחת. לא לחינם ממליצים מומחי החשמל שלא להרבות במפצלים -הדבר מעמיס ומכביד מאד על נקודה אחת.

הפתרון הוא פשוט להזמין חשמלאי שיבצע התקנת נקודות כוח נוספות בתוך הבית שלכם. בצורה כזו, אפשר לפזר ולפצל את העומס שיש על נקודות החשמל, ובצרוה כזו - גם אפשר לעשות שימוש הרבה יותר בטיחותי בכלל מכשירי החשמל.

לתקן את נקודות הכוח - יש לציין שמעבר לעבודות של התקנת נקודות כוח, יש צורך לעתים גם בתיקון של נקודות אשר נהרסו מסיבות שונות. לעתים זהו פיצוץ שמכשיר חשמלי תקול עשה בשקע מסוים, ולעתים זוהי בעיה מסוימת בתשתית.
כך או כך, ברור שאי אפשר להמשיך ולעבוד עם הנקודה התקולה, והפתרון הוא באופן טבעי לקרוא לחשמלאי אשר יתקן אותה, ויהפוך אותה לזמינה ובטוחה לשימוש.

איך בעצם מתקינים את הנקודות? - כדי לבצע התקנת נקודות כוח, צריך קודם כל לכבות את כל החשמל בדירה דרך המספק הראשי.

לאחר מכן, החשמלאי מתקין את המקום עבור הנקודה החדשה - ובעצם מחבר אותה לתשתית החשמל שקיימת כבר בנקודה אחרת, קיימת ותקינה בדירה - ודרך החיבור זה יש חיבור לתשתית החשמל הכללית בתוך הדירה.

עבודה שתספק לכם בטיחות גבוהה

אל תשכחו כי אם יש לכם בעיות חוזרות ונשנות של קצרים בתוך הבית שלכם, אתם לא צריכים להמשיך לחיות איתם - זה גם עלול להרוס את כל המכשירים בבית, וגם להיות מפגע בטיחותי - והפתרון הוא לעתים קרובות, פשוט להתקין נקודות חדשות.