תיקון קצרים זה חברת א.ד. שמש!

 
א.ד. שמש הינה חברה המנוהלת על ידי אבי שמש –חשמלאי מוסמך, בעל ניסיון עשיר בתיקון קצרים ועבודת חשמל נוספות בכל סדר גודל שהוא, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור עסקים, מוסדות, ומקומות ציבוריים באזור המרכז.

החברה זמינה עבורכם 24/7 – להזמנת חשמלאי התקשרו: 5549040 - 03

מהו קצר חשמלי?

קצר חשמלי הוא תופעה שכיחה למדי, אך למרות זאת – אין להעלים עין כשהוא קורה לעתים קרובות, כיוון שהוא אפילו עלול לסכן אתכם ואת יקיריכם. לעתים קרובות מדווחים בחדשות אודות שריפות שנוצרו כתוצאה מקצר חשמלי.

פעמים רבות הקצר נוצר עם חיבור של אחד המכשירים החשמליים לנקודת החשמל: תנור אפייה, מכונת כביסה, דוודים, סדין חימום וכדומה.ייתכן ומקורו בארון החשמל, כיוון שאחד החוטים אינו מבודד כראוי, או שיש בעיה באחד המעגלים וכדומה.

מתי צריך לקרוא לאיש מקצוע לצורך תיקון קצרים?

כאשר מתרחש קצר חשמלי, מפסק הפחת "קופץ" ומפסיק את החשמל על מנת למנוע סכנה. במצב כזה, יש לגשת ללוח החשמל, אשר לרוב ממוקם בחדר המדרגות, ולנסות להרים את המתג של הפחת. לפעמים הכול יחזור לפעול כשורה, אך בפעמים אחרות, מיד הוא "יקפוץ" שוב. מצב כזה צריך "להדליק" לכם נורה אדומה. אין ברירה, יש לקרוא לחשמלאי כדי שתוכלו לחזור לשגרה.

המומחים לתיקון קצרים!

כאמור, ישנן סיבות רבות אשר בגינן עלול להיווצר קצר חשמלי. לכן, כדאי מאוד להזמין חשמלאי מוסמך על מנת לפתור את הבעיה, ולהבטיח את בטיחותכם. חברת א.ד. שמש ערוכה על מנת לספק לכם מענה מהיר, יעיל ומקצועי הניתן על ידי חשמלאים מוסמכים, מיומנים ואדיבים, בכל שעה.

לקבלת פרטים נוספים – פנו אלינו עוד היום. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.