תיקונים לבית? רק מומחים!

 
למומחה לעבודות אינסטלציה קוראים אינסטלטור. למומחים לעבודות חשמל קוראים א.ד. שירותי חשמל.

ממש כמו שחשמלאי הוא מומחה לעבודות חשמל ושמורה הוא מומחה להוראה, הרי שאינסטלטור הוא מומחה לביצוע עבודות אינסטלציה. ולמה אנחנו אומרים דבר שנשמע, לפחות, כמובן מאליו? משום שהיום יש כל מיני "חאפרים", שמעוניינים להרוויח יותר כסף על ה"גב" של הלקוח, ומציעים שירותים מקיפים לתיקון הבית.

אמנם, יכול בהחלט להיות שאדם שלמד אינסטלציה למד גם חשמלאות והתמחה בתחום, ואם אכן כך הדבר בוודאי שהוא יכול לספק שירותים מעולים בשני התחומים, אולם ברגע שמדובר באדם שלמד את אחד מהתחומים "על הדרך", כחלק מהעבודה המקצועית שלו, הרי שעדיף שלא לסמוך על הידע הזה משום שלא תמיד הוא מספיק. בטח ובטח לא כשמדובר בעבודות חשמל, שדורשות משנה זהירות והקפדה מיוחדת על בטיחות.

לעשות את העבודה כמו שצריך

לאור האמור לעיל, אם אתם מחפשים איש מקצוע שיבצע עבורכם עבודות אינסטלציה כגון פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון פיצוצים, התקנת כלים סניטריים, התקנת צנרת מים וכד', פנו אך ורק אל אינסטלטור מוסמך אשר יש לו תעודה בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים שכל העבודות מתבצעות בידיים מקצועיות ובאחריות מלאה, שיש מאחוריה גב חזק. אם אתם צריכים גם עבודות תיקונים נוספות בבית כמו עבודות חשמל, כדאי מאוד שתפנו לחשמלאי מוסמך שיבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב והבטיחותי ביותר.

א.ד. שירותי חשמל – לשירותכם

אנחנו בחברת א.ד. שירותי חשמל לא מספקים שירותי אינסטלציה ומשאירים אותם למי שיודע לעשות אותם כמו שצריך – אינסטלטור. לעומת זאת, אנחנו בהחלט מספקים שירותי חשמלאות מקצועיים עם תעודות, ונשמח לבצע עבורכם כל עבודה בתחום תוך הקפדה על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. צוות החשמלאים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעה משעות היממה, ולבצע עבורכם כל תיקון, החל מתיקון קצר חשמלי, עבור בהחלפת גוף תאורה וכלה בהתקנת תשתיות חשמל בבתים חדשים. אם אתם צריכים לפתוח סתימה בשירותים או לתקן נזילה בצנרת – פנו לאינסטלטור מוסמך.
אם אתם צריכים עבודות חשמל מקצועיות – פנו אלינו. חייגו עכשיו 5549040 - 03 וחשמלאי מוסמך מטעמנו כבר בדרך אליכם.